«Ми переживаємо вирішальний тиждень і кожен день робимо все, щоб ні в кого не було сумнівів, що Україна заслуговує на цю кандидатуру», – сказав Володимир Зеленський у промові, опублікованій у понеділок ввечері, посилаючись на майбутнє рішення Європейського Союзу щодо статус країни-кандидата в Україну. Він також торкнувся ситуації на польсько-українському кордоні.

Зеленський про ситуацію на кордоні з Польщею. "У мене хороші новини"  

Президент України Володимир Зеленський 

Український президент також згадав про понеділковий саміт країн трьох морів, де Україна отримала статус “партнера-учасника”.

«Ініціатива трьох морів» — потужне регіональне об’єднання в Європі. 12 країн, розташованих між Балтійським, Адріатичним і Чорним морями. Під час саміту в понеділок було прийнято рішення, що Україна отримає статус, який дозволить їй стати повноправним членом «Трьох морів». Моря в майбутньому. Для нас це значні економічні можливості, модернізація транспорту, зв’язку та мереж. Це ще одна лінія тісної співпраці між Україною та країнами ЄС”, – сказав Зеленський.

Зеленський: хороші новини про Польщу

«До речі, маємо хороші новини з нашого кордону з Польщею. У рамках проекту «Відкритий кордон» пропускну здатність прикордонного переходу Краківець-Корцова збільшено на 50 відсотків. Це значно збільшить потік експорту та імпорту через кордон, сказав український президент.

Также будет интересно:  Россия выходит из договора об открытом небе.

«Модернізація також очікує на подальший перетин кордону з ЄС. Це дає нам змогу боротися з продовольчою кризою, спричиненою блокадою порту з боку Росії. Я згадував про це у своєму виступі перед лідерами Африканського Союзу. Він, якби не Війна Росії проти нас”, – повідомив Зеленський.

«Загалом ми розширюємо можливості нашої країни. Як і всі великі європейські країни, нам потрібна власна політика щодо Африки, Латинської Америки, Південно-Східної Азії та інших частин світу, яка раніше залишалася поза інтересами української зовнішньої політики», – сказав Зеленський. .

Зеленський: Там ситуація найскладніша

“Як я і передбачав, Росія дуже нервово реагує на нашу діяльність. Знову обстріли по Харкові та Одесі, знову спроби жорстоких наступальних дій на Донбасі. Це зло, якому можна протистояти тільки на полі бою”, – оцінив президент України.

“Ми захищаємо Лисичанську і Сєвєродонецьк. Всю цю область найважче захищати, там точаться найжорсткіші бої”, – підсумував свій виступ Зеленський.

Дякуємо що Ви з LifePoland

Подарунки для коханої людини BAZANVI