Кожен, хто подбає про свої потреби на морі або на пляжі, буде оштрафований на 750 євро, як визначено радою Віго в Іспанії. Суворі покарання мають на меті утримати туристів від неодноразового порушення закону.        В Іспанії оголосили війну ритуалам.  Ви більше не можете робити ці речі на пляжі

Туристи на іспанському курорті Віго будуть платити великі штрафи за турботу про свої потреби в морі 

Іспанське місто Віго розмовляє з досить некультурними туристами. Одне з найбільших міст Галичини оголосило, що боротиметься з туристами, які мочаться на пляжі чи в морі. Як вирішила міська рада, кожного туриста, спійманого на гарячому, оштрафують на 750 єво (близько 3,5 тис. злотих). Нові правила мають набути чинності 18 липня.

Міська рада назвала сечовипускання в громадських місцях «дрібним правопорушенням» і «порушенням правил гігієни та санітарії». Чиновники планували встановити громадські туалети на пляжах у високий сезон.

І це ще не кінець обмежень.

140 злотих за зайняття місця з рушником, 3,3 тис. злотих злотих за миття в морі

За новими правилами також карається бронювання місця на пляжі з рушником. За таке «правопорушення» туристи сплатять штраф приблизно в 140 злотих.

На всіх іспанських пляжах миття в морі з милом , яке руйнує водну екосистему, також суворо карається. Якщо під час такого купання туриста спіймають на гарячому, йому доведеться заплатити до 3,3 тис. злотих. PLN штраф.

Также будет интересно:  Российские элиты меняют нарратив. Это была самая большая ошибка

Крім того, у багатьох регіонах Іспанії є власні обмеження, яких туристи повинні дотримуватися. Наприклад, в районі Валенсії заборонено кемпінг і спати на пляжі. Якщо комусь трапиться подрімати на піску, випивши кілька напоїв, він може прокинутися вранці зі штрафом до 7000. злотих.

У деяких регіонах Іспанії вас також можуть покарати, наприклад, за відсутність футболки під час прогулянки містом. Тільки за прогулянку в бікіні можна отримати до 1,3 тисячі. PLN штраф.

Дякуємо що Ви з LifePoland

Подарунки для коханої людини BAZANVI