Посольство Республіки Польща в Україні змінило правила реєстрації заявників, що звертаються з метою отримання візи в Пункт Прийому Візових Анкет у місті Києві.
Починаючи з 3 жовтня 2016 року буде запроваджено нову процедуру реєстрації до Пункту Прийому Візових Анкет до Польщі у Києві, відповідно до якої одержання реєстрації відбудеться безпосередньо після оплати в найближчому відділенні Кредо Банку чи Ідея Банку.
Процедура реєстрації до ППВА міста Києва:
Крок 1: Зауважте, що документи можуть бути подані в ППВА  Києва (відповідно до прийнятих правил, документи на національні візи можуть бути прийняті на підставі реєстрації у відповідному консульському окрузі, тоді як на Шенген можуть бути прийняті на підставі довідки з місця роботи чи навчання [не стосується віз на роботу].
Крок 2: Відвідайте будь-яке відділення Кредо Банку чи Ідея Банку та оплатіть сервісний збір на підставі оригіналу Вашого закордонного паспорта. У випадку здійснення оплати за члена подружжя / неповнолітніх дітей, надайте оригінали документів, що підтверджують родинні зв’язки та їхні закордонні паспорти.
Під час здійснення оплати оберіть категорію візи (С – віза Шенген, інші цілі крім туризму, наприклад, бізнес, спорт, культура, лікування, відвідини і т.д., Т – віза Шенген туристична, D – Національна віза, наприклад, для роботи, навчання), Код ППВА KV – Київ та вкажіть дійсний номер Вашого телефону. Після здійснення оплати Ви отримаєте унікальний код PTN для реєстрації.
Зауважте, ППВА у Києві приймає документи заявників, які проживають або прописані на території, яка належить до територіальної компетенції Консульського Відділу Посольства РП в Україні, тобто у м. Київ, Київській, Черкаській, Чернігівській чи Кіровоградській області.
ППВА до Польщі у Києві приймає заявників, які подають документи на отримання візи Шенген або національної візи, і офіційно прописані у таких областях:
місто Київ, області: Черкаська, Чернігівська, Київська, Кіровоградська.
У стосунку до заявників, які подають документи на отримання візи Шенген в ППВА міста Києва, допускається подача документів особами, які прописані в інших консульських округах, але офіційно працевлаштовані / навчаються на території Київського Консульського округу і мають довідку з роботи / університету про працевлаштування / навчання.
ВАЖЛИВО: Просимо впевнитися, що наданий Вами номер телефону є правильним та доступним та належить Вам. У випадку, якщо Вами буде наданий невірний номер телефону, здійснення реєстрації буде неможливим, у зв’язку з чим Вам буде здійснено повернення коштів.
Крок 3: Протягом 24 години після здійснення оплати, отриманий Код від банку (PTN) буде активований через систему реєстрації. Реєстрація дати і часу подачі документів відбудеться автоматично. Статус банківського коду (PTN) можна перевірити за посиланням online.vfsglobal.com
Крок 4: Після призначення дати на подачу документів оператор колл-центру зв’яжеться з Вами в телефонному режимі з 9:00 до 21:00 з понеділка по суботу (крім вихідних днів).
Крок 5: Коли оператор з Вами зв’яжеться він проінформує про автоматично зарезервовану дату і час подачі Вами документів у ППВА. У випадку, якщо Вами буде підтверджено зазначену дату і час подачі документів, реєстрація буде підтверджена оператором в системі. У зазначений час Вам необхідно буде особисто подати документи до ППВА.

Крок 6: Якщо запропонована дата на подачу документів не буде Вас влаштовувати, оператор скасує реєстрацію. Наступна дата і час подачі документів буде автоматично вибрані системою і Вам необхідно очікувати наступний дзвінок від оператора колл- центру.

Также будет интересно:  Визовый коридор.

Крок 7: Після повторного дзвінка з колл-центру, оператор поінформує Вас, про другу автоматично зарезервовану дату і час подачі документів у ППВА. У випадку підтвердження Вами дати і часу подачі документів, реєстрація буде підтверджена оператором у системі. У призначений час Вам необхідно особисто звернутись до ППВА для подачі документів.

Зауважте, що починаючи з 28.11.2016 буде змінено термін призначення другої дати реєстрації на подачу документів до ППВА у Києві – термін буде зменшено з 14 до 7 днів.
У випадку Вашої повторної відмови від запропонованої дати і часу подачі документів відповідний код буде деактивовано. Заявнику необхідно буде звернутися до ППВА для повернення коштів. Одночасно Ви можете знову оплатити сервісний збір та отримати нову реєстрацію – у разі необхідності.
Процедура повернення коштів:
• Особисто зверніться до будь-якого ППВА і напишіть прохання про повернення коштів.
• VFS Global перевірить надані Вами дані та надішле відповідні інструкціїї до банків.
• Банки поінформують Вас про можливість отримання коштів за допомогою СМС повідомлення.
Важливо знати! У разі, якщо з Вами не зв’язалися близько 5 днів від моменту активації Вашого коду ПТН, перевірте, будь ласка, статус Вашої реєстрації за допомогою сторінки online.vfsglobal.com
Якщо статус коду значиться як «У черзі на реєстрацію», це означає, що дата та час подачі документів ще не зарезервовані системою і Вам необхідно очікувати на зміну статусу на «зарезервовано».
Якщо дата і час подачі зарезервовані, але ще не підтверджені, очікуйте, будь ласка, дзвінок оператора колл-центру, щоб підтвердити реєстрацію. Додаткову інформацію можна також отримати на лінії колл-центру.
Зауважте, заявники, які проплатили послуги ППВА до 03.10.2016 зможуть самостійно зареєструватися на подачу документів онлайн на сайті polandvisa-ukraine.com або на лінії колл-центру за телефонами +38 044 5945496, +38 032 2351776, +38 032 2424564, +38 050 4193010,+ 38 067 3430480 і +38 093 1755503.
ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ ЗА ПОПЕРЕДНЬО ОПЛАЧЕНУ ПОСЛУГУ
У випадку, якщо після здійснення передплати сервісного збору, документи не були подані до ППВА, або Ваш код був деактивовано і т.д., заявник має право на здійснення повернення коштів. У такому випадку:
Особисто зверніться до будь-якого ППВА.
Напишіть заяву на повернення коштів.
Як підтвердження надайте оригінал внутрішнього / закордонного паспортів, оригінал квитанції про попередню оплату сервісного збору, яку видав касир в день здійснення оплати.
VFS перевірить усі дані надані Вами та передасть відповідні інструкції до банків
Банки поінформують Вас за допомогою СМС-повідомлення про можливість отримання повернення. СМС матиме код повернення.
Щоб отримати кошти за попередньо сплачений збір, будь ласка, надайте в банку оригінал внутрішнього паспорта, оригінал квитанції про попередню оплату сервісного збору, яку видав касир у день здійснення оплати, або покажіть СМС.
Повернення коштів здійснюється від 10 робочих днів.
Кожен заявник має право на здійснення повторної оплати для отримання нового коду одразу після деактивації попереднього.
Щоб дізнатися більше про нову процедуру – ознайомтеся з інформацією на офіційному веб-сайті ППВА polandvisa-ukraine.com
Ви можете поділитися зі своїми друзями даною інформацією, клікнув на кнопки соціальних мереж. Спасибі.

 

Также будет интересно:  Нові тарифи консульського збору

Материалы по теме:

Новые правила трудоустройства иностранцев.
Министерство Семьи, Труда и Социальной Политики хочет изменить законы о найме иностранцев. Проект закона внесет изменения в закон «о содействии трудоустройства и управлениях рынка труда» ...
Что такое Zezwolenie na pracę.
Что такое разрешение на работу (Zezwolenie na pracę). Является документом, который дает право иностранцу на работу в Польше. Zezwolenie na pracę будущий работодатель иностранца регистрирует в ...
Поездка в Шенген зону, по национальной визе…
Можно ли отправиться в путешествие по странам Шенгенского союза, имея польскую национальную визу? Рабочие национальные визы позволяют путешествовать по всем странам Шенгена. На сегодняшний день ...
Оформление шоппинг-визы.
Если Вашей целью поездки является шоппинг, то есть связанная с закупкой товара, Вам нужно подавать документы на получение шенгенской визы типа С, цель выдачи ...
Залог, аванс или задаток? Как их различать?
Заключая договор на покупку или предоставление услуг, каждый платит определенную сумму предоплаты. Многие люди путают залог с авансом, а разница очень существенная. Как аванс, ...