Японці помітили загалом вісім кораблів, деякі китайські та деякі російські, коли вони наближалися до Японських островів. На думку експертів, це явний тиск і демонстрація сили.        Напружена ситуація в Японському морі.  Вони спостерігають посилені рухи кораблів.  «Серйозні неприємності»

Російський корабель (ілюстративне фото) 

Міністерство оборони Японії відстежило п’ять кораблів у південно-західному Японському морі. Їх мав очолити російський есмінець «Адмірал Пантілеєв», який разом з іншими підрозділами у вівторок перетнув Цусімську протоку. Кораблі вже тиждень знаходяться поблизу Японських островів.

Того ж дня приблизно за 500 км на південь від столиці Токіо, поблизу островів Ідзу, було помічено китайський ракетний есмінець Тип 55, а також ще один військовий корабель і судно постачання.

«Ці дії викликають серйозне занепокоєння для Японії»

Міноборони пильно стежить за цими кораблями протягом 10 днів. Але чому в околицях Японії з’явилися китайські та російські підрозділи?

Ці дії викликають серйозне занепокоєння Японії. Не без значення має той факт, що відстеження переміщень як російських, так і китайських збройних сил є тягарем для ресурсів сил самооборони Японії. Це очевидна демонстрація сили як Росії, так і Китаю

Про це заявив Джеймс Браун, доцент політології Університету Темпл в Токіо, цитує CNN.

Также будет интересно:  Новые бланки NIP с 2016 года.

Напружена ситуація на морі є результатом відносин Японії з Китаєм і Росією. Токіо розглядає конфлікт у Тайванській протоці як загрозу своїй безпеці. Тим часом Пекін вважає Тайвань частиною КНР і хоче перебрати владу над ним. Не виключається навіть застосування сили для цієї мети. Щодо Росії, то Москва справила дуже погане враження про підтримку Японією України. Іде серед інших ввести санкції проти Москви. На початку квітня цього року в Росії перестали продавати розкішні товари, такі як ювелірні вироби чи автомобілі.

Джерело: CNN

Дякуємо що Ви з LifePoland

Подарунки для коханої людини BAZANVI